top of page
חוה 87.jpg

אומרים עלי ש....

:איריס שקילר

"חוה היא אחת ויחידה. התמיכה שלה היא מעבר לתיקשור ומעל ומעבר לציפיות. חוה מלאת אהבה ושופעת אור. השקט, הרוגע שלה וקולה הנעים משפיעים באופן מיידי. אין מילים בפי לתאר את התודה שאני חשה כלפיה."

ארז גורפינקל:

"מכירם את זה שהכל מדוייק?
אבל באמת באמת מדוייק?
ככה היתה מדוייקת הפגישה שלי עם חוה!
זכיתי לקבל שעת תיקשור מחוה ולא האמנתי ממה שקרה בפגישה.
והיה פשוט קסם.
חוה ידעה בדיוק לתקשר לי אותי ברמות שלא הכרתי, או שחשבתי שהכרתי...
חוה יקרה, דייקת לי דברים בתוכי שהרגשתי שתקועים ואת הצלחת בצורה פשוטה ותוך זמן קצר לתקשר לי איפה התקיעות ומה עליי לעשות.
וואו וואו!
חברים ממליץ לכולם להפגש לשיחה אחת עם חוה, מעבר להיותה אדם מדהים ומרתק - היא תיתן לכם נקודת מבט נוספת על חייכם שאולי לא ראיתם עד עכשיו...
תודה חוה 🙏❤️"

ורד ברואריס :

"אני לומדת אצל חווה קורס תיקשור-
חווה מורה נהדרת!
עושה סדר בתוך עולם קצת אמורפי
עם מלא סבלנות והקשבה
וחיפוש אחרי הדיוק והתוכן עבור כל משתתפ בקורס.
תודה גדולה חווה!

אני ממליצה בחום!"

 אפרת ברמן ארצי ג'וס פלאס:

"חוה ולני היא מתקשרת מדהימה!!
נפגשנו כי זכיתי במתנה ממנה, תקשור! הסיבה שזכיתי היתה כי היו לי שאלות. היה יפה לראות שחוה קלעה בול ולא היתה צריכה זמן רב בשביל זה. במספר משפטים העבירה לי מסר מדהים ואישי שקלע בול למה שהטריד אותי.
ממליצה בחום לכל מי שזקוק לתשובות להפגש עם חוה 💖 היא פשוט נפלאה"

אמירה סגל :

"וואווו - אני כותבת את חוו"ד הזאת בהתרגשות רבה. קיימתי סשן תקשור עם חוה שהיה בו הכל! חוה מעידה על עצמה שהיא "צינור" לנאמר ע"י המדריכים בתקשור, אבל ההובלה והליווי שלה עצמה כל כך מורגשים! הרגשתי אותה רגישה, מחבקת, מעודדת, מפתיעה, דוחפת לפעולה, אמפטית מאוד - הרגשתי שאני במקום בטוח ומלא בכל טוב. קצת עמו עליסה בארץ הפלאות שמגלה בכל דקה ודקה עוד משהו בעולם הקסום. אני מודה לך חוה על החוויה העוצמתית. פתאום אני רואה כמה השם חוה גזור גם מהמילה "חוויה" - וזה כל כך מתאים לך. תודה רבה וגדולה."

אפרת דהן:

"בתור מאמנת אני יכולה להגיד שאחת התכונות הכי חשובות לי במאמנת היא כנות שמגיעה מהבטן

תהליך אימוני הוא אמנם תהליך ממוקד תוצאות, אך זוהי רק ההתחלה של השינוי אותו אנו עוברים ועוברות.

לחוה יש יכולת מופלאה לסנן את המנייארות שצברנו לאורך השנים ולראות את האדם שבפנים.

אז אם את אוהבת את עצמך ובא לך לגלות את העוצמות שבך, תפני לחוה ולא תתאכזבי"

מרב קרן:

"אין לי מילים לתאר את החוויה הנפלאה שנקראת חוה ולני, הכרתי את חוה דרך חברה שראתה שאני במשבר באמצע החיים עם שלושה ילדים, מבולבלת, בעיות עם בעלי, הכל מעורבב ואני בתוך מנסה למצוא את עצמי ופשוט לא מצליחה כמעט קורסת.

נפגשתי עם חוה בפעם הראשונה והיא קלטה מיד מה קורה איתי, כנראה מניסיון שלה ומיד הבנתי שיש לי כבר מישהו שאני יכולה להעזר בו שמבין מה אני עוברת, וכבר מהפגישה הראשונה התחלנו לעשות סדר בחיי, קודם כל להחזיר את עצמי שחכתי אותי, ובכל פגישה ופגישה הרגשתי כל פעם, ממש כצאת איך חוה מדריכה אותי, דרכי, שכל הכילים בידיים שלי שפשוט מרוב כל הבלגן שחכתי את עצמי, נתתי את כולי הבנתי שיש מי שמדריכה אותי ופגישה אחרי פגישה צמחתי והתקדמתי, הבנתי שלפעמים עם כמה שמנסים כל כך להצליח לפעמים אי אפשר לבד וכשיש מי שיכול להקל ולעזור אז למה לא. חוה יקרה שלי, מאמנת אישית שלי, אישה כל כך חזקה עם עוצמת רגש כל כך גדולה ונתינה ענקית שלא ויתרה לי גם שאני התייאשתי, אומרים שלא נפגשים במקרה, אותך שלחו אלי במתנה, מתנה שלא קיבלתי אף פעם ואני מודה לך כל כך.

אוהבת המון"

שרה פולק:

"וואו, אין לי מילים לתאר אבל אנסה להעביר את החוויה שעברתי עם חוה ולני המדהימה,

בתוך כל מירוץ החיים הבנתי שאני צריכה עזרה, עזרה ,הבנה והכוונה הגעתי לחוה ומיד התחברתי, הטיפול האישי והמקצועי, ההבנה וההכוונה היו מעבר לכל הציפיות שלי !!!

יצאתי מהמפגשים איתה בתחושת הצלחה ומלאות, למדתי לקבל את עצמי כפי שאני ולמצות את היכולות שלי עד תום, למדתי להכיל קושי וכאב יחד עם הצלחה ושמחה, ולמדתי בעיקר היכן טמונות בי החוזקות שלי ואיך להוציא אותן לפועל!

חוה ולני, את אישיות מדהימה ומטפלת מקצועית וטובה, תודה על הכל!"

bottom of page